کمردرد شایع ترین مشکل در محیط اداری می باشد که با استفاده از محصولات ارگونومی می توان آن را کنترل کرد

کمردرد شایع ترین مشکل در محیط اداری

محصولات ارگونومیک

به اشتراک گذاری این مطلب

کمردرد شایع ترین مشکل در محیط اداری

کمردرد همواره یکی از شایع ترین و رایج ترین عارضه هایی است که همیشه باعث ایجاد مشکلات فیزیکی بسیار زیاد برای کارمندان و کاربران کامپیوتر می شود. در سراسر جهان افراد زیادی دارای مشاغل اداری بوده و باید ساعات زیادی را پشت میز کامپیوتر نشسته و هیچ تحرکی نیز ندارند. نشستن طولانی مدت پشت میز و انجام امور اداری در دراز مدت باعث ایجاد کمردرد شدیدی خواهد شد که فرد را مجبور به استراحت در خانه و مراجعه به پزشک می نماید. مراجعه به پزشک و استراحت در منزل نیز برای کارمندان هزینه های زیادی را به همراه خواهد داشت.
امروزه برای رفع این مشکل استفاده از محصولات ارگونومی نظیر پشتی طبی توصیه می گردد. البته باید توجه کرد که اگر پشتی طبی به درستی و متناسب با گودی کمر افراد انتخاب نشود چه بسا باعث وخیم تر شدن کمردرد نیزگردد. پشتی های طبی شرکت فیت ارگو دارای ماساژور بوده و باعث کاهش و رفع درد کمر خواهد شد. شدت ماساژ در پشتی طبی کاملا قابل تنظیم بوده و به راحتی می توان شدت آن را کم و یا زیاد کرد. ماساژ کمر توسط پشتی طبی به صورت سطحی و عمقی انجام می گیرد و این مورد نیز کاملا قابل تنظیم است. البته منظورمان این نیست که تنها استفاده از پشتی های طبی ماساژور کمردرد را درمان خواهد کرد؛ بلکه استفاده از این محصول در کنار سایر روش های درمانی بسیار مفید است و می تواند درد را التیام بخشد. در بسیاری از کشور های جهان همواره کارمندان از پشتی های طبی ارگونومیک استفاده کرده تا از کمردرد پیشگیری و آن را درمان نمایند.

خرید پشتی طبی ارگونومی

مدل های بسیار متنوعی از پشتی طبی ارگونومی در بازار وجود داشته که هر کدام از ویژگی ها و خصوصیاتی برخوردار هستند و بسیاری از افراد از ویژگی ها و مشخصات فنی انواع پشتی طبی ارگونومیک اطلاعات کافی ندارند. کارشناسان و مشاوران شرکت فیت اِرگو آمادگی کافی دارند تا افرادی که دارای کمردرد هستند را متناسب با شدت کمردرد و ناحیه ای از کمر که درگیر عارضه می باشد را در انتخاب پشتی طبی ارگونومی راهنمایی کنند. کارشناسان شرکت فیت ارگو با دانش و تجربه ای که در این زمینه دارند می توانند بهترین و مناسب ترین پشتی طبی را برای افراد انتخاب نمایند.
محصولات ارگونومیک
محصولات ارگونومیک
 
تماس مستقیم با ارگونومیست مصطفی وقاری مقدم، کارشناس ارشد ارگونومی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران – ۰۹۳۹۲۸۷۱۱۸۳

 

مطالب بیشتر

پیمایش به بالا