کارگاه آموزشی اصول ارگونومی اداری برای کارکنان پالایشگاه گاز پارس جنوبی توسط گروه فیت ارگو برگزار شد

برگزاری کارگاه اصول ارگونومی اداری در پالایشگاه گاز پارس جنوبی-عسلویه

دوره آموزشی اصول ارگونومی اداری

به اشتراک گذاری این مطلب

کارگاه دو روزه رعایت اصول ارگونومی در محیط های اداری برای کارکنان مجتمع پالایشگاه گاز پارس جنوبی در تاریخ ۱۵ و ۱۶ مهر ماه ۹۸ برگزار گردید. هدف از برگزاری این کارگاه آموزش اصول ارگونومی کار با کامپیوتر برای کاربران رایانه و کارکنان اداری بود که به صورت تئوری و عملی برگزار شد.

در دوره های آموزشی که توسط گروه فیت ارگو برگزار می شود در روز اول به بیان مسائل پایه ای ارگونومی اداری و اصول ارگونومی کار با کامپیوتر پرداخته می شود و در روز دوم به صورت عملی و با بررسی تک به تک ایستگاه های کاری افراد، اصول ارگونومی در تمام دفاتر کاری پرسنل به صورت کاربردی و عملی اجرا می شود به صورتی که فرد بیشترین رضایت و آسایش خاطر از ایستگاه کاری و دفتر کار خود داشته باشد.

در صورت تمایل و نیاز افراد و نیز سازمان مربوطه، محصولات ارگونومیک متناسب با ابعاد بدنی افراد نیز در ایستگاه کاری نصب می شود. محصولات ارگونومیک شرکت فیت ارگو شامل پشتی های طبی ماساژوردار، ماوس های طبی و ارگونومیک، ماوس پد های شیب دار طبی و ارگونومیک و زیرآرنجی ارگونومیک می باشد. در پایان با استفاده از وسایل و ابزارهای ارگونومیک و نیز رعایت اصول ارگونومی در چیدمان وسایل روی میز کار، اصول ۵s به صورت کامل در قالب یک “بسته ارگونومیک” اجرا شده و افراد حس خوب راحتی با طعم ارگونومی را خواهند چشید…

مدرس کارگاه: مهندس مصطفی وقاری مقدم، کارشناس ارشد ارگونومی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران

 

 

دوره آموزشی اصول ارگونومی اداری
دوره آموزشی اصول ارگونومی اداری

 

دوره آموزشی اصول ارگونومی اداری
دوره آموزشی اصول ارگونومی اداری

مطالب بیشتر

پیمایش به بالا