ارگونومی در محیط های اداری - ارگونومی کار با رایانه - فیت ارگو

ارگونومی در محیط های اداری

گروه فیت ارگو

به اشتراک گذاری این مطلب

ارگونومی در محیط های اداری. کارکردن در محیط های اداری همیشه باعث خستگی و دردهای عضلانی می شود. در واقع با وجود اینکه بسیاری تفکرشان بر این است که نشستن در پشت یک میز و کار کردن نمی تواند به اندازه کارهای بدنی و عضلانی سخت باشد، ولی باید گفت تمامی مشاغل، سختی های خودشان را دارند. کارمندان پشت میز نشین اکثرا با درد کتف و شانه و کمر مواجه می شوند. این باعث کاهش کارایی در مدت زمان می شود. به این دلیل راهیابی علم ارگونومی در محیط های اداری برای رفع این کاهش کارایی پیشنهاد شد.

"<yoastmark

چرا از محصولات ارگونومی در محیط های اداری استفاده کنیم؟

مدیران و مسئولین یک کارخانه، یک شرکت و یا یک اداره باید از حداکثر توان پرسنل استفاده کنند. پس باید به سلامت روح و جسم آنهانیز توجه نشان دهند. این افراد به عنوان سرمایه های فکری یک شرکت می توانند به مبلغین و مشوقین بزرگی تبدیل شوند. که نه تنها در یک قسمت بلکه در برآیند نهایی سود و زیان و بیلان کاری آن تاثیر گذار باشند.

یکی از راههای پیشگیری از افت کیفی، خدمات راحتی و آسایش در محیط کاری است.

محصولات ارگونومی با تضمین این کیفیت و سلامتی راهی به صرفه و اقتصادی برای مدیرانی است که می خواهند خود را با برترین ها مقایسه کنند.در حقیقت کمپانی های بزرگ همواره به این نکات ریز ولی اساسی زیر، توجه می کنند.

ارگونومی در محیط های اداری
ارگونومی در محیط های اداری

برندی که بتواند از تک تک نیروها با توانی موثر و مفید کمک بگیرد و از هر سرمایه نهفته بهترین برداشت را داشته باشد، قطع مسلم با برآیند قدرتمندی از نیروها مواجه می شود، تا برند را به سمت هرچه بهتر شدن براند، بدون آنکه هزینه چندانی به هزینه های شرکت بیافزاید. در واقع این تنها یک راه عالی برای پیشرفت در سطح رضایت پرسنل و خانواده شغلی می باشد.

محصولات ارگونومی در محیط های اداری می توانند با کمتر کردن خستگی ها نیروی بیشتری را به شرکت برگردانند.

برای اینکه مطالب این مقاله بیشتر مفید واقع شود موارد زیر را نیز برسی نمائید.

چرا از موس های ارگونومیک استفاده کنیم؟ یک مقاله کاربردی.

موس ارگونومیک یا موس طبی می تواند شما را از درد مچ نجات دهد پس حتما این مطلب را بخوانید.

برای اینکه بدانید تجهیزات ارگونومیک را از کجا تهیه کنید اینجا کلیک کنید.

موس پد ارگونومیک فیت ارگو بهترین وسیله ارگونومی برای سلامت مچ دست که تاکنون در ایران تولید شده است.

 

 

 

مطالب بیشتر

اسکرول به بالا