ارگونومی در محیط های اداری | فیت ارگو

ارگونومی در محیط های اداری

گروه فیت ارگو

به اشتراک گذاری این مطلب

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

ارگونومی در محیط های اداری

ارگونومی ؛ کارکردن در محیط های اداری علی الخصوص برای کسانی که ساعتهای طولانی مجبور به نشستن پشت میز هستند، همیشه باعث خستگی و دردهای عضلانی می شود. در واقع با وجود اینکه بسیاری تفکرشان بر این است که نشستن در پشت یک میز و کار کردن نمی تواند به اندازه کارهای بدنی و عضلانی سخت باشد، ولی باید گفت تمامی مشاغل، سختی های خودشان را دارند.کارمندان پشت میز نشین اکثرا با درد کتف و شانه مواجه می شوند.این باعث کاهش کارایی در مدت زمان می شود، به این دلیل راهیابی علم ارگونومی در محیط های اداری برای رفع این کاهش کارایی پیشنهاد شد.

ارگونومی در محل کار

چرا از محصولات ارگونومی استفاده کنیم؟

مدیران و مسئولین یک کارخانه، یک شرکت و یا یک اداره، زمانی می توانند از حداکثر توانایی نیروی انسانی شان بهره ببرند که به سلامت روح و جسم آنها توجه نشان دهند. در حقیقت این افراد به عنوان سرمایه های فکری یک شرکت می توانند به مبلغین و مشوقین بزرگی تبدیل شوند که نه تنها در یک قسمت بلکه در برآیند نهایی سود و زیان و بیلان کاری آن تاثیر گذار باشند.
یکی از راههای پیشگیری از افت کیفی، خدمات راحتی و آسایش در محیط کاری است.
محصولات ارگونومی با تضمین این کیفیت و سلامتی راهی به صرفه و اقتصادی برای مدیرانی است که می خواهند خود را با برترین ها مقایسه کنند.در حقیقت کمپانی های بزرگ همواره به این نکات ریز ولی اساسی زیر، توجه می کنند.

ارگونومی

برندی که بتواند از تک تک نیروها با توانی موثر و مفید کمک بگیرد و از هر سرمایه نهفته بهترین برداشت را داشته باشد، قطع مسلم با برآیند قدرتمندی از نیروها مواجه می شود، تا برند را به سمت هرچه بهتر شدن براند، بدون آنکه هزینه چندانی به هزینه های شرکت بیافزاید.در واقع این تنها یک راه عالی برای پیشرفت در سطح رضایت پرسنل و خانواده شغلی می باشد.
محصولات ارگونومی در محیط های اداری می توانند با کمتر کردن خستگی ها نیروی بیشتری را به شرکت برگردانند.

مطالب بیشتر

اسکرول به بالا