معرفی محصولات ارگونومی در ادارات از قبیل ماوس پد ارگونومیک، ماوس ارگونومیک و پشتی های طبی ماساژور

محصولات ارگونومیک در مشاغل اداری

محصولات ارگونومی

به اشتراک گذاری این مطلب

محصولات ارگونومیک در مشاغل اداری

همانطور که می دانیم در حال حاضر بهره مندی از محصولات ارگونومیک در محیط های اداری باعث شده تا مشکلاتی نظیر کمردرد در حین کار به سراغ افراد نیاید. با استفاده از محصولات ارگونومی بدن کمتر دچار خستگی خواهد شد و همچنین مفاصل و مهره های کمر کمتر در معرض آسیب و خطر خواهند بود. در صورتی که کارمندان در محیط اداری از این گونه محصولات استفاده کنند، می توانند برای مدت زمان بیشتری فعالیت کرده و بدون اینکه احساس خستگی و درد در مفاصل خود داشته باشند. از مهم ترین محصولات ارگونومیک مورد استفاده در مشاغل اداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تمامی این محصولات ذکر شده برای مشاغل اداری طراحی شده اند تا بتوانند حجم قابل توجهی از آسیب های فیزیکی به بدن را کاهش داده و برای درمان کمردرد نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
معرفی انواع محصولات ارگونومیک در ادارات
  1. پشتی های طبی ماساژوردار: این پشتی های طبی برای پیشگیری از کمردرد و همچنین درمان کمردرد کاربرد دارند و یکی از پرفروش ترین محصولات ارگونومیک در سال های اخیر بوده اند.
  2. ماوس پد ارگونومیک: این محصول بر خلاف تصور، خیلی در علم ارگونومی حائز اهمیت بوده و می توان برای مدت زمان طولانی از آن استفاده کرد و در حین کار با آن هیچ گونه درد مزمنی برای مچ دست ایجاد نخواهد شد.
  3. زیر آرنجی ارگونومیک: زیرآرنجی ارگونومیک نیز یکی از محصولات ارگونومی پرکاربرد به شمار می آید که دارای انواع مختلفی نظیر زیر آرنجی ماوس و زیر آرنجی کیبورد است. با وجود زیر آرنجی ارگونومیک هیچ آسیبی از طریق لبه های تیز میز کار به آرنج  شما وارد نخواهد شد.
  4. بالشتک دنبالچه طبی: این محصول ارگونومی بیشتر مناسب افرادی است که در محل کار خود برای مدت بسیار طولانی بر روی صندلی می نشینند و نشستن طولانی بر روی صندلی نیز همواره اختلالات اسکلتی در بدن ایجاد خواهد کرد.
شرکت فیت ارگو یکی از باتجربه ترین و موفق ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید انواع محصولات ارگونومیک می باشد که به واسطه تولید محصولاتی استاندارد، باکیفیت و مقاوم طیف گسترده ای از متقاضیان محصولات ارگونومی در سراسر کشور را به خود جذب کرده است.
محصولات ارگونومیک
محصولات ارگونومی
تماس مستقیم با ارگونومیست مصطفی وقاری مقدم، کارشناس ارشد ارگونومی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران – ۰۹۳۹۲۸۷۱۱۸۳

مطالب بیشتر

اسکرول به بالا