مشاوره ارگونومیک | فیت ارگو

مشاوره ارگونومیک

به اشتراک گذاری این مطلب

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

مشاوره ارگونومیک(مشاوره ارگونومی):شاید خیلی وقت ها افرادی را دیده اید که که به دلیل رنج بردن از مشکلات اسکلتی عضلانی از قبیل کمر درد، آرتروز گردن، دیسک بین مهره ای و … به پزشک متخصص مراجعه می کنند و به فراخور موقیعت بیماری خود ممکن است پزشک برایشان عکسبرداری MRI، فیزیوتراپی و … تجویز کند. این افراد چند صباحی را تحت نظر پزشک خود هستند، دارو مصرف میکنند، به فیزیوتراپی مراجعه می کنند و استراحت می کنند.

ولی آیا درواقع همین اقدامات کفایت می کند؟ آیا فرد پس از برگشتن به محیط کار خود و استفاده نامناسب از ابزار محیط کار پیرامون مثل میز، صندلی، نوار قاله و … دوباره دچار مشکل نخواهد شد؟

آیا می شود ابزار محیط کار و زندگی و ریشه کار دچار مشکل باشد و ما مکرر دنبال درمان برویم بدون اینکه به پیشگیری توجه نمائیم؟ وقتی میز، صندلی و ابزار کارمان طراحی نامناسب داشته باشند و اصول ارگونومی در آنها رعایت نشده باشد و همچنین ما طریقه استفاده صحیح از آنها را ندانیم آیا فقط با درمان مشکلمان برطرف می شود؟ چند نفر از شما عزیزان طریقه استفاده صحیح از میز و صندلی و طریقه درست نشستن در مبلمان اداری و خانگی را بلد هستید؟ آیا میدانید افراد ……درصد از عمر خد را در حالت نشسته به سر میبرند؟ آیا از مضرات نشستن طولانی مدت آگاهی دارید؟ آیا شما جزو افرادی هستید که مکررا به دلیل مشکلات اسکلتی عضلانی به پزشک مراجعه می کنید اما نتیجه ای که دلخواه شماست را دریافت نمیکنید؟
شرکت خدمات تخصصی فیت ارگو با بهره گیری از متخصصان ارگونومی و بهداشتی آمده است تا مشکلات شما را برطرف نماید. تیم ما با بررسی و آنالیز محیط کار و ابزار مورد استفاده شما چه در صنعت و چه در اداره به فراخور موقعیت با آموزش، مشاوره ارگونومیک (مشاوره ارگونومی)و طراحی ابزارهای خاص مشکل شمارا برطرف خواهد کرد. کار را به متخصصان بسپارید

مطالب بیشتر

اسکرول به بالا