مشاوره ارگونومیک - مشاوره ارگونومی یا مشاوره ارگونومیک فیت ارگو

مشاوره ارگونومیک

مشاوره ارگونومی

به اشتراک گذاری این مطلب

مشاوره ارگونومیک(مشاوره ارگونومی). شاید افرادی را دیده اید که که به دلیل رنج بردن از مشکلات اسکلتی عضلانی به پزشک مراجعه می کنند. مشکلاتی از قبیل از قبیل کمر درد، آرتروز گردن، دیسک بین مهره ای و … . به فراخور موقیعت بیماری خود ممکن است پزشک برایشان عکسبرداری MRI، فیزیوتراپی و … تجویز کند. این افراد مدتی تحت نظر پزشک خود هستند. دارو مصرف میکنند، به فیزیوتراپی مراجعه می کنند و استراحت می کنند.

مشاوره ارگونومی
مشاوره ارگونومی

مشاوره ارگونومیک چرا مفید است؟

ولی آیا درواقع همین اقدامات کفایت می کند؟. آیا فرد پس از برگشتن به محیط کار خود و استفاده نامناسب از ابزار محیط کار دوباره دچار مشکل نخواهد شد؟. نقش مشاوره ارگونومیک چیست؟.

آیا می شود ابزار محیط کار و زندگی و ریشه کار دچار مشکل باشد و ما مکرر دنبال درمان برویم بدون اینکه به پیشگیری توجه نمائیم؟. وقتی میز، صندلی و ابزار کارمان طراحی نامناسب داشته باشند و اصول ارگونومی در آنها رعایت نشده باشد و همچنین ما طریقه استفاده صحیح از آنها را ندانیم آیا فقط با درمان مشکلمان برطرف می شود؟. چند نفر طریقه استفاده صحیح از میز و صندلی و طریقه درست نشستن در مبلمان اداری را بلد هستید؟. آیا میدانید افراد بیش از ۵۰درصد از عمر خد را در حالت نشسته به سر میبرند؟. آیا از مضرات نشستن طولانی مدت آگاهی دارید؟. آیا شما جزو افرادی هستید که مکررا به دلیل مشکلات اسکلتی عضلانی به پزشک مراجعه می کنید اما نتیجه ای که دلخواه شماست را دریافت نمیکنید؟. مشاوره ارگونومیک را در هر کاری که هستید امتحان کنید.

شرکت تخصصی فیت ارگو با بهره گیری از متخصصان ارگونومی و بهداشتی آمده است تا مشکلات شما را برطرف نماید. تیم ما با بررسی و آنالیز محیط کار و ابزار مورد استفاده شما چه در صنعت و چه در اداره به فراخور موقعیت با آموزش، مشاوره ارگونومیک (مشاوره ارگونومی)و طراحی ابزارهای خاص مشکل شمارا برطرف خواهد کرد. کار را به متخصصان بسپارید.

برای اینکه حداکثر بهره برداری از این مطلب را داشته باشد مطالب زیر را بررسی کنید.

اگر کاربر رایانه هستید مشاوره تخصصی اصول ارگونومی کار با رایانه را مطالعه کنید.

برای خرید محصولات ارگونومیک مناسب با رایانه مشاوره انتخاب و خرید تجهیزات اداری را مطالعه کنید.

برای پیشگیری از کمردرد با رویکرد ارگونومی مشاوره رایگان پیشگیری از کمردرد را مطالعه کنید.

برای یادگیری اصول ارگونومی کار با رایانه آموزش تخصصی اصول ارگونومی را مطالعه کنید.

برای درک به کارگیری اصول ارگونومی در صنعت مقاله بازطراحی ارگونومی خط تولید را مطالعه کنید.

برای خرید پشتی ماساژور کلیک کنید.

 

 

 

مطالب بیشتر

اسکرول به بالا