www.fitergo.ir
کوکسیکس(Coccyx ) یا دمبالچه ، استخوانی در انتهای ستون فقرات شماست. درد کوسیکس (coccydynia) می تواند در نتیجه سقوط، شکستگی، جابجایی، زایمان، تومور یا یک علت غیر قابل شناسایی باشد. درد  دنبالچه می تواند شدید باشد و توانایی فرد برای نشستن، پیاده روی، کار و عملکرد در زندگی روزمره را محدود  کند. یکی از راه های کاهش درد دنبالچه استفاده از یک بالشتک دنبالچه است، طراحی خاص این نوع بالشتک ها، فشار در ناحیه دنبالچه را کاهش داده و درد را تسکین می دهد. در ادامه نحوه استفاده از بالشتک دنبالچه و مکانهایی که می توان از آن استفاده کرد را ذکر می کنیم.

مزایای استفاده از بالشتک دنبالچه

۱- استفاده از بالشتک دنبالچه در همه جا: اگر بتوانید از بالشتک دنبالچه در ماشین، خانه، محل کار و در هر جای دیگری که نیاز دارید بنشینید، استفاده کنید درمان درد دنبالچه موثرتر خواهد بود. شما می توانید چند بالشتک ارزان قیمت را خریداری کنید یا یکی را انتخاب کنید که می توانید در سفر و در همه جا مورد استفاده قرار دهید.
•  انطباق، یک موضوع کلیدی برای درمان درد دنبالچه شما با استفاده از بالشتک است.
•  توجه داشته باشید که یک بالشتک دنبالچه  ممکن است برای تمام زمینه ها مناسب نباشد.  به عنوان مثال، در حالی که شما در ایستگاه خود نشسته اید، یک بالشتک دنبالچه  ممکن است مفید باشد، اما در هنگام رانندگی آن ممکن است موثر نباشد. سعی کنید از یک بالشتک دنبالچه در موقعیت های مختلف استفاده کنید تا متوجه شوید در کدام موقعیت بهترین تاثیرگذاری را دارد

۰۰

منتظر ادامه مطلب در روزهای آینده باشید…

تهیه و تنظیم: مصطفی وقاری مقدم

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست