برگزاری کارگاه آموزشی رعایت اصول ارگونومی در محیط های اداری و ارگونومی کار با کامپیوتر

برگزاری کارگاه ارگونومی اداری در استانداری خراسان جنوبی

ارگونومی کار با کامپیوتر

به اشتراک گذاری این مطلب

کارگاه دو روزه رعایت اصول ارگونومی در محیط های اداری برای کارکنان استانداری خراسان جنوبی در تاریخ ۱۱تیرماه ۹۸ برگزار گردید. این کارگاه به صورت ویدئوکنفرانس برای تمام فرمانداری های استان نیز پخش شد.

هدف از برگزاری این کارگاه آموزش اصول ارگونومی کار با کامپیوتر برای کاربران رایانه و کارکنان اداری بود که به صورت تئوری و عملی برگزار شد.

در دوره های آموزشی که توسط گروه فیت ارگو برگزار می شود در روز اول به بیان مسائل پایه ای ارگونومی اداری و اصول ارگونومی کار با کامپیوتر پرداخته می شود و در روز دوم به صورت عملی و با بررسی تک به تک ایستگاه های کاری افراد، اصول ارگونومی در تمام دفاتر کاری پرسنل به صورت کاربردی و عملی اجرا می شود به صورتی که فرد بیشترین رضایت و آسایش خاطر از ایستگاه کاری و دفتر کار خود داشته باشد.

در صورت تمایل و نیاز افراد و نیز سازمان مربوطه، محصولات ارگونومیک متناسب با ابعاد بدنی افراد نیز در ایستگاه کاری نصب می شود.

محصولات ارگونومیک شرکت فیت ارگو شامل پشتی های طبی ماساژوردار، موس های طبی و موس ارگونومیک، موس پد  شیب دار طبی و موس پد ارگونومیک و زیرآرنجی ارگونومیک می باشد.

در پایان با استفاده از وسایل و ابزارهای ارگونومیک و نیز رعایت اصول ارگونومی در چیدمان وسایل روی میز کار، اصول ۵s به صورت کامل در قالب یک “بسته ارگونومیک” اجرا شده و افراد حس خوبی راحتی با طعم ارگونومی را خواهند چشید…

مدرس کارگاه: مهندس مصطفی وقاری مقدم، کارشناس ارشد ارگونومی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران

 

ارگونومی اداری
رعایت اصول ارگونومی

 

ارگونومی اداری
رعایت اصول ارگونومی در محیط های اداری

 

ارگونومی اداری
ارگونومی اداری

 

ارگونومی کار با کامپیوتر
ارگونومی کار با کامپیوتر

مطالب بیشتر

اسکرول به بالا