ارگونومی اداری و کاری و بررسی آن در محیط های کاری اداری توسط شرکت فیت ارگو

ارگونومی اداری و کاری

ارگونومی اداری

به اشتراک گذاری این مطلب

 
ارگونومی اداری و کاری. درصد بسیار بالایی از افراد در معرض خطر ناراحتیهای اسکلتی- عضلانی قرار دارند. محققان در این پژوهش پیشنهاد کردند بر اساس استاندارد های موجود داخلی و بین المللی، نرمش و فعالیت های کششی با مدت زمان های مشخص، فعالیت فیزیکی سبک و به همراه آموزش ارگونومی ارائه شود.

مهم است که بدانید چگونه طراحی و ترتیب وسایل کارتان باعث ناراحتی می شود. ایستگاه کاری رایانه از محیط اطراف رایانه که شامل صندلی و میز ، رایانه ، مانیتور ، صفحه کلید و ماوس ،نگهدارنده مدرک ، تلفن ، زیر پایی و فاکتورهای محیطی  مانند سروصدا- روشنایی- درجه حرارت و… تشکیل شده است.

ارگونومی اداری
ارگونومی اداری

مشاغل اداری از جمله مشاغل دارای شیوع ناراحتی های اسکلتی – عضلانی می باشد. با توجه به ورود رایانه و عدم توجه به ارگونومی اداری و کاری ممکن است منجر به مشکلات بهداشتی شود.

برگزاری کارگاه های آموزشی به نحوی که منجر به تغییر نگرش و رفتار شود می تواند مفید واقع شود. البته برگزاری کارگاه آموزشی در کنار استفاده از محصولات ارگونومی تاثیر دوچندانی خواهد داشت.
گروه فیت ارگو با دارا بودن کادری متخصص در زمینه ارگونومی می تواند با برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه ارگونومی اداری درکنار ارائه محصولات ارگونومی حس خوب راحتی باطعم ارگونومی را برای شما به ارمغان بیاورد.

برای بهره مندی بیشتر از این مقاله موارد زیر را مطالعه کنید.

دوره آموزشی اصول ارگونومی صحیح نشستن یک کارگاه آموزشی عملی و مفید.

برای دیدن برگزاری کارگاه اصول ارگونومی اداری در شرکت گاز خراسان جنوبی اینجا کلیک کنید.

برای دیدن و سفارش محصول بالشتک پشت کمری ماساژور اینجا کلیک کنید.

برای دیدن مقاله رعایت اصول ارگونومی در محیط های اداری کلیک کنید.

برای خواندن تعریف ارگونومی از زبان مصطفی وقاری مقدم کارشناس ارشد ارگونومی کلیک کنید.

 

 

 

تماس مستقیم با ارگونومیست مصطفی وقاری مقدم، کارشناس ارشد ارگونومی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران – ۰۹۳۹۲۸۷۱۱۸۳

مطالب بیشتر

پیمایش به بالا