خدمات

با کمک هم انجامش می‌دیم

شما

به نظرت میز و صندلی که استفاده میکنی استانداره؟

برای اینکه ریشه دردهای اسکلتی عضلانی رو شناسایی کنی اول باید ایستگاه کارت بررسی بشه

من بیمار هایی رو دیدم که برای درمان کمردردشون به فیزیوتراپ مراجعه کردن و بعد از چندین جلسه وقتی برگشتن محیط کار، دوباره وضعیتشون به حالت اول برگشته و درواقع هزینه های درمان مفید واقع نشده. خوب این برمیگرده به ریشه مشکل!

 درست حدس زدین. منشا مشکل همین میز و صندلی هایی هستن که فرد حداقل ۸ ساعت در روز رو با اونا سروکار داره.

تو این مرحله دقیقا چکار میکنیم؟

آنالیز ارگونومیک ایستگاه کاری

من بیمار هایی رو دیدم که برای درمان کمردردشون به فیزیوتراپ مراجعه کردن و بعد از چندین جلسه وقتی برگشتن محیط کار، دوباره وضعیتشون به حالت اول برگشته و درواقع هزینه های درمان مفید واقع نشده. خوب این برمیگرده به ریشه مشکل! درست حدس زدین. منشا مشکل همین میز و صندلی هایی هستن که فرد حداقل ۸ ساعت در روز رو با اونا سروکار داره. در این مرحله ما به صورت آنلاین وضعیت تجهیزات محیط کارتون رو آنالیز میکنیم(به روش ROSA) و وضعیت رو بهتون اعلام میکنیم(با استفاده از نمره نهایی ROSA

حالا این کار چه فایده ای داره؟

ما قرار هست که در خدمت “آنالیز ارگونومیک تجهیزات اداری” ابتدا مشکلات ریشه ای ارگونومیک مثل وضعیت استانداردهای میز و صندلی، نحوه چیدمان ملزومات اداری، نحوه قرارگیری بدن نسبت به تجهیزات و وضعیت نشستن افراد رو مورد بررسی قرار بدیم و بعدش براساس نمره ای که به دست میاد مشاوره نحوه درست نشستن و تنظیم ایستگاه کاری متناسب با ابعاد بدنی رو به افراد بدیم. تو مراحل بعدی هم اگه نیاز به تعویض میز، صندلی یا سایر تجهیزات بود به شما مشاوره خرید بهترین تجهیزات رو میدیم که بالاترین استانداردهای ارگونومی در کشور رو داشته باشه؛ و برای حصول نتیجه بهتر یک سری تجهیزات کمک ارگونومی که میتونه سلامت محیط کارتون رو تضمین کنه رو معرفی و تهیه میکنیم. مثل ماوس های ارگونومیک، پشتی های طبی، زیرآرنجی ارگونومیک ، ماوس پد شیب دار ارگونومیک، نگهدارنده های مانیتور و…
خوب وقتی قراره مشاوره بدیم و بگیم چه صندلی بگیرین یا از چه وسیله کمک ارگونومی استفاده بکنید باید ابتدا بفهمیم که آیا مشکل از ابزار محیط کار هست یا از نحوه قرار گیری بدن و نحوه نشستن فرد. پس فایده این مرحله اینه که ما منشا مشکل رو شناسایی میکنیم و وقتی مشکل به صورت ریشه ای شناسایی شد، به صورت ریشه ای هم حل خواهد شد و اون وقت هست که درمان و فیزیوتراپی و آب درمانی اثراتش چندین برابر خواهد شد

چطور این کار رو انجام میدیم؟

ارزیابی ارگونومی میز و صندلی

اگه قبل از مشاوره این مرحله، شما مشاوره برای آنالیز ایستگاه کاری به روش ROSA یه سری اطلاعات مثل تصویری از ابزارهایی که فرد مورد استفاده قرار میده مثل میز و صندلی و ماوس وکیبورد و… و نحوه چیدمان آنها و نیز نحوه نشستن و طرز استفاده فرد از این ابزار مورد نیاز است. وقتی کاربر رایانه این اطلاعات رو در اختیار تیم ارزیابی پاسچر فیت ارگو قرارداد، ما اطلاعات رو با استفاده از نرم افزار مورد تجزیه و تحلیل قرار میدیم و با استفاده از روش های کاملا علمی به شما اعلام میکنیم که آیا وضعیت ایستگاه کاری شما مناسب است یا خیر.
شاید از خودتون بپرسین اینکه نیاز به آنالیز نداره و خودم میتونم تقریبا حدس بزنم که ایستگاه کاریم استاندارد هست یا نه. واحتمالا میگید که معلومه که استاندارد نیست! چون ما اصلا صندلی و تجهیزات استاندارد در کشور نداریم و یا اینکه اصلا اگه هم داشته باشیم سازمان برامون نمیخره یا خودم اونقدر بودجه ندارم که تهیه کنیم. خوب دوستان عزیز نکته دقیقا همینجاست! ما در آنالیز ایستگاه کاری شما به نکاتی پی میبریم که با انجام یه سری مداخلات ارگونومیک کوچک و ارزان قیمت، بدون نیاز به تعویض میز و صندلی، یه ایستگاه کاری خوب، استاندارد و ارگونومیک به شما تحویل میدیم که لذت ببرید.
شما باید چند تصویر برای ما ارسال کنید(اپلود کنید). یک تصویر از صندلی، یک تصویر از میز و وسایل روی میز، یک تصویر از موقع نشستن روی صندلی، یک تصویر از موقع نشستن روی صندلی و کار با ماوس و کیبورد. البته اگه اطلاعات بیشتری مورد نیاز بود حتما تیم ما به صورت تلفنی با شما در ارتباط خواهند بود. بعد تیم ارزیابی ارگونوم فیت ارگو با استفاده از این تصاویر و سایر اطلاعات، آنالیز وضعیت ایستگاه کاری شمارو انجام خواهند داد.
آنالیز تجهیزات محیط کار و وضعیت بدنی خود را به تیم ما بسپارید ما با استفاده از روش ROSA وضعیت بدنی و نیز تجهیزات محیط کارتون رو از لحاظ ارگونومی بررسی میکینم و نتیجه رو بهتون اعلام میکنیم.
رایگان و آنالیز ارگونومیک ایستگاه کاری و نیز مشاوره تخصصی ارگونومی رو انجام داده باشین، این مرحله به مراتب راحت تر انجام خواهد شد. اگر هم مراحل قبلی رو انجام ندادین و فقط میخواین از این مشاوره استفاده کنید اصلا جای نگرانی نیست.
ابتدا طی یه مشاوره تلفنی 5 دقیقه ای از شما میخوایم که ابعاد یه سری از بعد های بدنیتون رو به ما بدین. بعد احتمالا یه تصویر از محیط فعلی کارتون و نیز کاری که انجام میدید(تایپ، طراحی گرافیک، نقشه کشی و…) بخوایم. بعدش یه پرسشنامه براتون ارسال میشه که اونو تکمیل میکنید و برامون میفرستین و سپس با توجه به اطلاعاتی که کسب کردیم و با درنظر گرفتن بودجه ی شما، چند گزینه از بهترین و ارگونومیک ترین محصولات موجود در بازار رو بهتون پیشنهاد میدیم. بعد از نهایی شدن محصول یا خودتون و یا تیم ما اونو براتون سفارش میدیم

گروه فیت اِرگو

برای بررسی ایستگاه کاری و وضعیت نشستن و قرارگیری بدنت این مشاوره رو دریافت کن

رایگان(فقط در هفته جاری)

180,000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

در صورتی که میخوای در خصوص این خدمت بیشتر بدونی، فرم زیر رو تکمیل کن تا کارشناسان ما در اسرع وقت باهات تماس بگیرن

یادت باشه سلامتیت بزرگترین سرمایته

به ما اعتماد کن

اسکرول به بالا