تولید نسخه جدید پشتی طبی ارگونومی توسط مخترع بیرجندی - فیت ارگو

تولید نسخه جدید پشتی طبی ارگونومی توسط مخترع بیرجندی

پشتی طبی ماساژور

به اشتراک گذاری این مطلب

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

تولید نسخه جدید اختراعی کاربردی

تولید نسخه جدید پشتی طبی ارگونومی توسط مخترع بیرجندی، مصطفی وقاری مقدم
نسخه جدید پشتی طبی دارای پاوربانک بوده و قابلیت اتصال شارژر تلفن همراه را دارد.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی؛ امروزه کارهای روزمره بسیار سخت و طاقت‌فرسا شده‌اند، بخصوص در کارهای اداری که همواره بایستی به یک حالت روی صندلی نشسته و به انجام امور ارباب رجوع بپردازیم. با در نظر گرفتن این موضوعات داشتن وسیله‌ای برای افزایش گردش خون بسیار گره‌گشا خواهد بود.
پشتی طبی ارگونومی شرکت فیت ارگو استان خراسان جنوبی دارای مزایای زیادی است. این دستگاه با دارابودن ویبره باعث تسهیل گردش خون در بدن می‌شود. نسخه جدید این پشتی طبی دارای ماژول تنظیم ویبره است که می‌توان توسط آن میزان قدرت ماساژور و در نتیجه میزان گردش خون را تنظیم کرد. نسخه قبلی این محصول دارای قابلیت‌های اتصال به برق و شارژر فندکی خودرو بود که در نسخه جدید این دو پورت حذف شده‌اند و به جای آن‌ها این نسخه دارای پاور بانک بوده و قابلیت اتصال شارژر تلفن همراه را دارا است.
لازم به ذکر است سازنده این دستگاه می‌گوید استفاده از این دستگاه به مدت ده دقیقه در هر ساعت برای بدن کافی بوده و باعث تسکین دردهای مزمن ناشی از خستگی طولانی مدت می‌شود. همچنین باعث ریلکس‌شدن و آرامش ماهیچه‌ها خواهد شد. به گفته سازنده استفاده ممتد از این دستگاه به مدت طولانی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.
این محصول در شرکت فیت ارگو (طراحان بهروش انسان تناسب) استان خراسان جنوبی واقع در پردیس شرکت‌های دانش‌بنیان بسیج علمی این استان طراحی و ساخته شد.

لینک خبر

http://www.stnews.ir/content/news/77870/تولید-نسخه-جدید-پشتی-طبی-ارگونومی-توسط-مخترع-بیرجندی

مطالب بیشتر

اسکرول به بالا